آموزش نحوه قرار دادن موسیقی در استوری اینستاگرام - سایت تفریحی سرگرم باش

-

امروز جمعه , ۴ تیر , ۱۴۰۰ شما در سرگرم باش هستید.

به دلیل به روز بودن سایت از دیگر صفحات نیز دیدن فرمایید.

آموزش نحوه قرار دادن موسیقی در استوری اینستاگرام

آموزش نحوه قرار دادن موسیقی در استوری اینستاگرام

آموزش نحوه قرار دادن موسیقی در استوری اینستاگرام


نحوه قرار دادن موسیقی در استوری اینستاگرام
ما شروع خواهیم کرد تا به دو روش برای افزودن موسیقی در استوری های اینستاگرام شما .- برچسب موسیقی و ایجاد ویدیوی خود با موسیقی برای بارگذاری در Story خود شروع کنیم.
نحوه استفاده از استیکر موسیقی استوری اینستاگرام

برچسب اینستاگرام موسیقی Story Music در ژوئن سال ۲۰۱۸ منتشر شد. این یک راه جالب برای اضافه کردن برخی از استعدادهای شنیدنی به Stories شماست ، اگرچه همه به آن دسترسی ندارند. اگر هنوز ویژگی موسیقی اینستاگرام برای شما حذف نشده است ، یا اگر در کشوری هستید که از آن پشتیبانی نمی کند ، نگران نباشید! به شما نحوه اضافه کردن موسیقی به استوری اینستاگرام را بدون برچسب در بخش بعدی نشان می دهد.

آموزش تصویری قرار دادن موزیک


ما با جزئیات بیشتر در زیر به دستورالعمل های شیرجه می زنیم ، اما در اینجا یک گام سریع برای شروع کار:

یک استوری جدید اینستاگرام بسازید
روی نماد برچسب در بالای صفحه ضربه بزنید
برای انتخاب نماد برچسب Music ضربه بزنید
آهنگی را انتخاب کنید
بخشی از آهنگ مورد نظر برای پخش را انتخاب کنید
برای افزودن آهنگ به داستان خود ، روی “انجام شد” ضربه بزنید

و اکنون ، بر روی دستورالعمل های عمیق تر! اگر به برچسب Music دسترسی دارید ، می توان از آن در هر نوع استوری اینستاگرام استفاده کرد. هنگامی که Story خود را ایجاد می کنید ، روی نماد برچسب در بالای صفحه خود (مربع کوچک با صورت خندان) ضربه می زنید. برای شروع بر روی برچسب موسیقی ضربه بزنید.

 

آموزش تصویری قرار دادن موزیک

آموزش تصویری قرار دادن موزیک

 

پس از انجام این کار ، صفحه جدیدی را باز می کنید .که می توانید طبق موسیقی محبوب ، حالت و ژانر موسیقی جستجو کنید. اینستاگرام انواع موسیقی محبوب را ارائه می دهد که دارای مجوز استفاده در Stories Instagram شما هستند. با این حال ، شما فقط می توانید تا ۱۵ ثانیه به طور همزمان (طول یک داستان) استفاده کنید و برچسب در هنگام پخش آهنگ در Story شما نمایش داده می شود ، با نام آهنگ و هنرمند ذکر شده.

 

انتخاب موزیک مورد نظر

انتخاب موزیک مورد نظر

 

برای پیش نمایش آهنگ ها ، روی دکمه پخش کلیک کنید. و یا با استفاده از قسمت “جستجوی موسیقی” در بالای صفحه ، گزینه خاصی را جستجو کنید.

برای افزودن آهنگ به استوری خود ، فقط روی آن کلیک کنید. این صفحه جدیدی را باز می کند که می توانید کادر را در وسط جدول زمانی آهنگ نگه دارید و بکشید. تا بخش آهنگی را که می خواهید در داستان خود بازی کنید انتخاب کنید.

 

گذاشتن اهنگ در استوری اینستاگرام

گذاشتن اهنگ در استوری اینستاگرام

 

آموزش قرار دادن اهنگ روی استوری های ویدئویی

 

برای پست های ویدیویی ، طول آهنگ به طول کلیپ ویدیویی شما پیش فرض خواهد شد. برای پست های تصویری اینستا ، طول به طور پیش فرض ۱۵ ثانیه خواهد بود. اما می توانید بر روی دکمه ای که می گوید “۱۵ SEC” برای کوتاه کردن کلیپ ضربه بزنید.

پس از پایان کار ، روی “انجام شد” ضربه بزنید. این برچسب را به استوری شما اضافه می کند! برای تغییر مکان یا تغییر اندازه ، نگه دارید و بکشید و به گزینه های مختلف نمایشگر ضربه بزنید ، که می توانید در زیر مشاهده کنید. هنگامی که کار خود را تمام کردید ، روی “ارسال به>” ضربه بزنید تا Story خود را به اشتراک بگذارید!

 

آموزش قرار دادن اهنگ روی استوری های ویدئویی

آموزش قرار دادن اهنگ روی استوری های ویدئویی

دیدگاه مطلب آموزش نحوه قرار دادن موسیقی در استوری اینستاگرام